چند شب پیش دریکی از تالارهای دولت آباد دعوت به عروسی بودیم . خیال کردم مثل قبل است که همه مثل آدم دور مجلس می نشتنند و فوقش یک موسیقی سنتی میگذارند . ولی تا به جلسه رفتم تعجب کردم . موسیقی و ارکستر بسیار زننده وصدای بلننننند، با یک مشت آدم نفهم رقاص ، در تالاری که صدتا مجوز از ادارات  ما داره متاسفانه آدم هایی در جلسه دیدم که نمازشون ترک نمیشه !!! خجالت نمی کشید؟ .شرم ندارید از امام زمان (عج) ؟ یعنی شما مسلمانید و شیعه . شما باید بشینید تو این مراسم و هر هر و کرو کر کنید و بعد جوانتون هم داره مشروب میخوره . آیاپدر و مادرانتون که به امیدی، رزق حلال به شما دادند ، شما را برای همین جاهایی تربیت کردند؟عمری از همه ما نمانده و هر روز به مرگ نزدیک می شیم ولی هر روز غرق در دنیا و زینت های کاذب اون میشیم . شما که اینقدر ها قبرستان را شلوغ می کنید ، چرا میرید تو این جاها ؟! . مسئولین هم دیگر با مرده ای فرق ندارند فقط حرف می زنند .اگر راست می گید با این جاها برخورد کنید .

برخوار

پیشنهادی به شهرداری جهت پارک مسخره معلم

کلاه گشاد بر سر مردم برخوار!

خطر فراموشی عزاداری در دهه سوم صفر!!

آدم ,، ,ولی ,یک ,جلسه ,های ,تو این ,هر روز ,و هر ,این جاها ,ما نمانده

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شاید اینجا دارم بلند بلند فکر می کنم درباره شرکت گوهرخاک alefbatour کلبه کیاوش گلاره پایگاه اطلاع رسانی رسمی محمد گودرزوند چگینی Content.production دانلود فیلم و موزیک فروشگاه فایل رایگان مطالب گردشگری و توریستی